Základní škola Přistoupim
ZŠ Přistoupim

Vítejte na našich stránkách!

O nás

Naše škola je na vesnici. Je to škola málotřídní a v současnosti ji navštěvuje  ve třech třídách 59 žáků.

Organizace školy

• I. třída: 1. ročník
  • II. třída: 2. a 3. ročník.
  • III. třída: 4. a 5. ročník

V I. třídě učí Mgr. Alena Pechová.

Ve II. třídě  učí  paní učitelka Mgr. Květa Vostruhová.

Ve III. třídě učí paní ředitelka  Mgr. Renata Nováková.

Po skončení vyučování se najíme v naší výdejně obědů, kam nám přivezou obědy ze školní jídelny z Českého Brodu.

Po obědě máme někdy ještě vyučování, nebo zájmové kroužky. Ostatní děti mohou zůstat ve školní družině, která je do 16.00 hod. Ve školní družině je s námi paní učitelka Vladislava Houžvičková. Když je špatné počasí, hrajeme hry, nebo si hrajeme s hračkami ve školní družině.  Můžeme si zahrát stolní fotbal, šipky nebo pracovat na tabletech.  Když je hezky, hrajeme si venku u školy, na hřišti v sokolovně nebo na fotbalovém hřišti. Často chodíme na vycházky. V družině se nám moc líbí.

Každý rok se žáci naší školy vydají na týden do školy v přírodě. Každoročně navštívíme jiný kout naší krásné vlasti. Také se rádi zajedeme podívat  na památky do Prahy, navštívíme divadlo, kino, účastníme se plaveckého výcviku a projdeme se po okolí.

Kde nás najdete?